בעל עסק, הגיע הזמן להתקדם
לקטנוע החכם והחסכוני בעולם

לבעלי רשיון A2
לבעלי רשיון A2

לפרטים ותיאום
רכיבת מבחן

פרטים אישיים שתמסור ישמשו את מאיר אלקטריק יוטיליטיז (2015) בע"מ וכן חברות בקבוצת "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ אשר להן מטרות דומות, עבור כל עניין הקשור והנלווה לרכישת מוצריה ושירותיה, לרבות לצורך ניהול וייעול השירות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיקה, עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מטרות אלו. המידע עשוי להיות מועבר לכל גורם חיצוני שימצא לנכון לצורך המטרות המנויות לעיל ובכפוף להוראות כל דין. מובהר כי אין חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה ברצונך.

עייפים מלהתעסק בהוצאות? חסכנו לכם

הזינו את טווח הנסיעה וגלו כמה תוכלו לחסוך במעבר לקטנוע החשמלי שלנו
קילומטר
קטנוע בנזין
ביטוח 0 0
אנרגיה 0 0
טיפולים 0 0
חיסכון שנתי 0 0
אפשרויות מימון נרחבות | טרייד אין

בעל עסק, זה הזמן להצטרף למהפכה העולמית

בעל עסק,
זה הזמן להצטרף למהפכה העולמית

באמצעות 5G מובנה בקטנועים ניתן לראות במערכת הניהול ובאפליקציה את מיקום הכלים, מסלול הרכיבה, טווח הרכיבה, טיפול בתקלות מרחוק סטטיסטיקות ונתונים מתקדמים נוספים. מערכת מניעת גניבה מתקדמת תשלח עדכונים בזמן אמת על כל תנועה חשודה ותזוזה של הכלים.

עיצוב

בולמי זעזועים מחוזקים
מגני גומי בצדדים
ובכידון סבל מובנה
לוח מכוונים דיגיטלי
עם תצוגה דינאמית

מנוע

מנוע
4,600W

ביצועים

טווח מקסימלי: 108 ק"מ
מהירות מקסימלית: 80 קמ"ש
כושר העמסה מקסימלי: 269 ק"ג

אנרגיה

שתי סוללות נשלפות מתקדמות
מערכת ניהול סוללה חכמה BMS
טעינה מהירה
שקע USB

מערכת בטיחות

CBS, EBS

הלקוחות שלנו

חנות הדגל, דיזנגוף 291 (בסמוך לנמל) | 3605*
הינה היבואן הרשמי של מגוון מוצרי NIU בישראל.

*החיסכון מחושב על-בסיס: (א) חיסכון בדמי ביטוח חובה עם השתתפות עצמית (לקוח פרטי: 1,907 ש"ח לקטנוע חשמלי לעומת 2,890 ש"ח לקטנוע בנזין 125 סמ"ק. ההשוואה בוצעה לפי נהג נקוב עם ותק של שנתיים לפי "הפול" לפברואר 2022.לקוח עסקי: 5,610 ש"ח לקטנוע חשמלי לעומת 8,498 ש"ח לקטנוע 125 סמ"ק בנזין. ההשוואה בוצעה לפי ביטוח שליחים לכל נהג עם וותק של 3 שנים לפי "הפול" לפברואר 2022);
(ב) חיסכון בצריכת אנרגיה (0.28 ש"ח ל-30 ק"מ לקטנוע MQiGT NIU על פי נתוני צריכת חשמל המפורסמים על ידי היצרן ותעריפי חברת חשמל לצרכן ביתי כפי שפורסמו ביום 1.2.2022 לעומת 6.92 ש"ח ל-30 ק"מ לקטנוע 125 סמ"ק בנזין. ההשוואה בוצעה מול קטנוע קימקו מובי 125 סמ"ק 2022 על פי נתוני צריכת דלק המפורסמים על ידי היצרן ותעריף ליטר בנזין בשירות עצמי כפי שפורסם באתר חברת "דלק" נכון ליום 1.2.2022); (ג) חיסכון בעלויות טיפולים שוטפים (300 ש"ח ל-1,000 ק"מ לקטנוע MQiGT NIU לעומת 500 ש"ח ל-1,000 ק"מ לקטנוע 125 סמ"ק בנזין). ההשוואה בוצעה מול קטנוע בנזין קימקו מובי 125 סמ"ק 2022. נתונים אלו מהווים הערכה בלבד והוצאות האנרגיה, הטיפולים והתיקונים בפועל מושפעות גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הכלי וממאפייני הנהיגה והרוכב. המחירים כוללים מע"מ.
המימון יבוצע באמצעות גורם מממן חיצוני ואין באמור כדי לחייבו או כדי לחייב את MEU להעמיד הלוואה או לתנאים שבה היא תועמד. MEU לא תהיה צד להסכם ההלוואה ולכן לא תישא בכל אחריות שהיא כלפי הלקוח בקשר עם הסכם ההלוואה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. נתוני צריכת החשמל וטווח הנסיעה החשמלית מתפרסמים על פי הדין לפי בדיקות המעבדה. צריכת החשמל וטווח הנסיעה החשמלית בפועל מושפעים, בין היתר, מתנאי הדרך, מזג האוויר, תחזוקת הרכב, הרגלי הטעינה וממאפייני הנהיגה. קיבולת הסוללה וביצועיה ברכב חשמלי מצטמצמים לאורך הזמן ובהתאם לשימוש. השימוש באפליקציה מחייב הימצאות בטווח קליטה סלולרית. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

נגישות